Federale portalsite
Cliquez ici pour avoir le site en Français Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
25 mei 2014
  Hulp nodig? Terug naar de startpagina  
  Help Home  
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Parlement Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2009
 
  Europees Parlement
Kamer
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Kamer  
Waals Parlement  
Vlaams Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2014 > Vlaams Parlement > Voorkeurstemmen > Kieskring Oost-Vlaanderen > Kanton Deinze
 
Logo van het Vlaams Parlement
 Vlaams Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Deinze
Gemeente
resultaten
Naar Resultaten Afdrukken
Vlaams Belang  
 2014/06/06 13:58:36
Stand stemopneming:
         
  1 D'HAESELEER Guy 181            
  2 BONTE Barbara 92            
  3 SLAGMULDER Kristof 45            
  4 PIETERS Femke 50            
  5 VAN STAPPEN Reinoud 38            
  6 DE SCHUTTER Chloé 43            
  7 VAN BOVEN Lena 45            
  8 DE GOLS Anja 42            
  9 PAUWELS Peter 29            
  10 VAN LOO Stania 35            
  11 VAN BROECKHOVEN Steve 31            
  12 SPEECKAERT Alain 34            
  13 LENVAIN Veronique 32            
  14 VERGULT Guido 28            
  15 UYTTENDAELE Kelly 35            
  16 NEIRYNCK Geert 38            
  17 COPPEJANS Carine 32            
  18 THIENPONDT Gerarda 31            
  19 PERSYN Caroline 32            
  20 THOMAES Vincent 29            
  21 PAREWIJCK Marc 31            
  22 CALLENS Dirk 31            
  23 BRAEMS Christine 31            
  24 VAN EEGHEM Sophie 32            
  25 VANDER CRUYSSEN Alex 32            
  26 BOURLAU Stéphan 24            
  27 VAN GUCHT Stefaan 38            
 
         
  1 DEPOORTERE Ortwin 49            
  2 PEETERS-MUYSHONDT Annemie 27            
  3 VAN NIEUWENHOVE Johan 26            
  4 HAES Nancy 24            
  5 WATERSCHOOT Erik 18            
  6 VAN BREMPT Michel 25            
  7 DE MEYERE Davy 26            
  8 PELLECOM Yola 23            
  9 TEMMERMAN Ingrid 19            
  10 VAN DE ROSTYNE Yoica 20            
  11 DE GRAVE Guido 18            
  12 WAUTERS Mia 19            
  13 DELIAERT Fernand 20            
  14 ANNEESSENS Hilde 21            
  15 TROCH Elke 18            
  16 BOTERBERG Marc 23            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie