Federale portalsite
Cliquez ici pour avoir le site en Français Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
25 mei 2014
  Hulp nodig? Terug naar de startpagina  
  Help Home  
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Parlement Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2009
 
  Europees Parlement
Kamer
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Kamer  
Waals Parlement  
Vlaams Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2014 > Vlaams Parlement > Voorkeurstemmen > Kieskring Oost-Vlaanderen > Kanton Dendermonde
 
Logo van het Vlaams Parlement
 Vlaams Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Dendermonde
Gemeente
resultaten
Naar Resultaten Afdrukken
CD&V  
 2014/06/06 13:58:28
Stand stemopneming:
         
  1 SCHAUVLIEGE Joke 3.541            
  2 DE MEYER Jos 1.187            
  3 FRANSSEN Cindy 741            
  4 BOTHUYNE Robrecht 530            
  5 TAELDEMAN Valerie 476            
  6 DE KONINCK Iwein 468            
  7 VAN PEE Jef 244            
  8 VAN DURME Johan 233            
  9 VAN TRIMPONT Fernand 225            
  10 VIJT Herman 522            
  11 LAHLALI Abderrahim 448            
  12 DE MONIE Pia 271            
  13 DE GRAEVE Hilde 327            
  14 SOETENS Jurgen 238            
  15 CLAEYS Pierre 1.984            
  16 DE SMET Charlotte 1.228            
  17 ALEXANDER Sanne 271            
  18 BEECKMAN Anja 312            
  19 SMETS Florence 245            
  20 VAN VAERENBERGH Johan 207            
  21 POPPE Ilse 307            
  22 VERCRUYSSE Ria 233            
  23 COOPMAN Ann 230            
  24 CORNELIS Johan 166            
  25 HUTSEBAUT Kathleen 282            
  26 DAUWE Jozef 1.545            
  27 VAN DE VIJVER Marc 462            
 
         
  1 DE POTTER Jenne 426            
  2 GRILLAERT Leentje 443            
  3 VAN KEYMOLEN Phaedra 276            
  4 ROUSSEAUX Pascal 147            
  5 VAN DE VELDE Geertrui 210            
  6 DE KERPEL Marijke 227            
  7 DE SMET Gaëlle 198            
  8 DE VYLDER Rita 196            
  9 BUYTAERT Pascal 138            
  10 VANDERKIMPEN-MARTENS Gerda 172            
  11 COOLS Jan 165            
  12 WATTEZ Kris 125            
  13 HOSTE Patrick 137            
  14 DE NIJS-BAUWENS Liliane 179            
  15 DE GREVE Patrick 143            
  16 DE WAELE Sam 218            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie