Federale portalsite
Cliquez ici pour avoir le site en Français Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
25 mei 2014
  Hulp nodig? Terug naar de startpagina  
  Help Home  
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2009
 
  Europees Parlement
Kamer
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Kamer  
Waals Parlement  
Vlaams Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2014 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Sint-Joost-Ten-Node
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Sint-Joost-Ten-Node
Gemeente
resultaten
Naar Resultaten Afdrukken
PROBRUXSEL  
 2014/06/06 13:49:27
Stand stemopneming:
         
  1 DELSTANCHE Philippe 77            
  2 SAGESSER Caroline 36            
  3 VELLA Benjamin 16            
  4 FERNANDEZ FERNANDEZ José 11            
  5 OZAKAR Naïma 10            
  6 SEGHERS Fabienne 16            
  7 BALSAT Thierry 63            
  8 DEMIRTAS Sinem 6            
  9 CROHAIN Thomas 13            
  10 FERRARI Pamela 16            
  11 JAMOTTON Valérie 15            
  12 MAADOUR Mostafa 12            
  13 BHASIN Sanjiv 5            
  14 JOUANT Nathalie 16            
  15 BOURGOIGNIE Gilles 23            
  16 HAVELANGE Noémie 9            
  17 METDEPENNINGEN Galia 5            
  18 MATHIEU-DABOIS Didier 7            
  19 TORREBLANCA Rosanna 10            
  20 DE BEER DE LAER Nicolas 6            
  21 PAULUIS Quentin 9            
  22 ERNOULD Véronique 8            
  23 VANDENBROUCKE Brigitte 11            
  24 VAN ROSSEM Marc 6            
  25 BONTE Céline 8            
  26 LEULIER Justine 11            
  27 HENDELES Michael 6            
  28 SERMON-AUBRY Josette 8            
  29 VAN LANGENDONCK Catherine 7            
  30 DE BROUWER René 8            
  31 CARPENTIER DE CHANGY Amélie 10            
  32 BOUTAIB Nadia 7            
  33 KORMAN Yves 7            
  34 VAN HUFFEL Gisèle 10            
  35 DE JAER Laurent 11            
  36 DANDOIS Florent 4            
  37 VERTHE Catheline 8            
  38 RANDOUX Yves 14            
  39 YURT Yakup 4            
  40 GECSE André 8            
  41 HECKMANS Sam 4            
  42 DISPAS Christiane 7            
  43 WIRTGEN Jacques 3            
  44 VANDERPUTTEN Claude 4            
  45 DISENHAUS Didier 3            
  46 BANNEUX Dominique 7            
  47 VAN ELEGEM Michel 6            
  48 CRABBE Marguerite 8            
  49 ORBAN Gaëtan 8            
  50 VAN DER WIELEN-HONINCKX Béatrice 8            
  51 SANGUINETTI Aldo 6            
  52 HANSEN Joseph 6            
  53 DECUYPER Nicole 8            
  54 VANDENDAELEN Grégory 18            
  55 FOULARD Vanessa 7            
  56 DAL Edwin 6            
  57 DELSTANCHE Julien 6            
  58 MAYNE Aurore 9            
  59 CARLIER Dominique 5            
  60 DEVILLE Pascale 8            
  61 AUBRY Maryvonne 5            
  62 SOMMARTI Linda 7            
  63 HOORICKX Florence 7            
  64 DE BRUYN François 6            
  65 MYAGKOVA Maria 9            
  66 DEVEEN Frédéric 3            
  67 DAUMERIE Eglantine 8            
  68 VAN DER WIELEN-HONINCKX Anne 7            
  69 SOLBREUX Chloé 10            
  70 LELOUTRE Paul 7            
  71 BHASIN Lazlo 5            
  72 MASKENS Alain 146            
 
         
  1 VANDERNOOT Nicolas 15            
  2 LAGASE-VANDERCAMMEN Dominique 6            
  3 BORGERS Loïs 3            
  4 CREM Anne 6            
  5 VANDERWEERDEN Etienne 2            
  6 ALPI Isabelle 5            
  7 LEULIER Arthur 2            
  8 DAL Dominique 5            
  9 ROMPTEAU Josiane 5            
  10 COECKELENBERGH Alida 4            
  11 THIRION Cindy 9            
  12 DE GROEF Michelle 6            
  13 FERRARI Stephen 5            
  14 MERGAN Frédéric 4            
  15 ANCEL Henriette 5            
  16 BOUTAHAR Rachid 12            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie