Federale portalsite
Cliquez ici pour avoir le site en Français Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
25 mei 2014
  Hulp nodig? Terug naar de startpagina  
  Help Home  
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2009
 
  Europees Parlement
Kamer
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Kamer  
Waals Parlement  
Vlaams Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2014 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Sint-Jans-Molenbeek
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Sint-Jans-Molenbeek
Gemeente
resultaten
Naar Resultaten Afdrukken
FDF  
 2014/06/06 13:49:22
Stand stemopneming:
         
  1 GOSUIN Didier 2.304            
  2 PERSOONS Caroline 394            
  3 CLERFAYT Bernard 685            
  4 MAISON Joëlle 215            
  5 COLSON Michel 183            
  6 JODOGNE Cécile 189            
  7 DE BOCK Emmanuel 180            
  8 MANDAILA Gisèle 194            
  9 BOTT Eric 160            
  10 FRAITEUR Béatrice 137            
  11 KOSE Sait 71            
  12 DEPRE Danielle 107            
  13 HAMZA Mahdi 91            
  14 VERLINDEN Dominique 84            
  15 COLLARD Bruno 66            
  16 KAPLAN Firyan 83            
  17 WILMET-DELBART Anne-Rosine 86            
  18 DEFOSSET Eloïse 103            
  19 RASE Grégory 153            
  20 STASSEN Nicolas 82            
  21 SPAAK-JEANMART Anne 82            
  22 MENDOLA Carlo 47            
  23 DE MOT Jérôme 79            
  24 DE PATOUL Serge 154            
  25 BEN SALAH Rachid 120            
  26 COLLIGNON Pierre-Raphaël 106            
  27 BOSSCHAERT DE BOUWEL Caroline 60            
  28 KAYOMO Olivier 102            
  29 DEMIRI Burim 97            
  30 DEVILLE Quentin 56            
  31 PAQUES Nadine 63            
  32 HELIN Martine 67            
  33 JACOB Christian 64            
  34 DHEM Annick 54            
  35 FONSNY Inès 61            
  36 CORNU Sabrina 67            
  37 VAN MELKEBEKE Viviane 73            
  38 VENIER Ingrid 55            
  39 VAN KERK Philippe 75            
  40 NEUVILLE Cédric 47            
  41 DE BONDT Chantal 78            
  42 HEIRBAUT Francis 52            
  43 SIMON Geneviève 53            
  44 BOLAND Brice 51            
  45 LORENZINO Debora 51            
  46 DE VALKENEER Delphine 80            
  47 D'URSEL-DE LOBKOWICZ Barbara 114            
  48 KEEPEN Alan 38            
  49 DE LEENER Laure 136            
  50 OPPITZ Fabrice 35            
  51 RIGAUX Isabelle 80            
  52 ROCHET Thomas 49            
  53 LENOIR Carinne 57            
  54 VINCK-VERMEIRE Caroline 52            
  55 MARGAUX Odile 57            
  56 MOURAUX Benoît 75            
  57 TATEPO NGUIMDIO Marie-Thérèse 44            
  58 ANDRIES Jeannine 61            
  59 MOUHSSIN Hassan 35            
  60 ROOS Alexandra 55            
  61 DEMARET Maxime 42            
  62 MORISSET Anne 51            
  63 MYAUX Georges 40            
  64 BOUJEMAOUI Houria 61            
  65 REBGUI Mostafa 31            
  66 DIEPENDAEL Béatrice 96            
  67 KURAOGLU Suat 49            
  68 KWIAT-WINERLAK Fabienne 144            
  69 DESPREZ Philippe 87            
  70 HARMEL Dominique 94            
  71 MAINGAIN Fabian 223            
  72 PAYFA Martine 167            
 
         
  1 SIDIBE Fatoumata 85            
  2 LOEWENSTEIN Marc 108            
  3 VOSSAERT Michaël 276            
  4 FRESON Pascal 66            
  5 MELARD Aurélie 105            
  6 BUYENS Dominique 44            
  7 GOBERT Isabelle 80            
  8 DETROY Catherine 56            
  9 DONNEZ Xavier 68            
  10 NOCENT Christophe 38            
  11 VAN BOGAERT Arnaud 64            
  12 NZUZI MUNAGANI Valérie 67            
  13 MERGAM Eric 43            
  14 CHARUE Françoise 54            
  15 BLAU-TURNER Georges 43            
  16 VANDERZIPPE Myriam 152            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie