Federale portalsite
Cliquez ici pour avoir le site en Français Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
25 mei 2014
  Hulp nodig? Terug naar de startpagina  
  Help Home  
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2009
 
  Europees Parlement
Kamer
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Kamer  
Waals Parlement  
Vlaams Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2014 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Sint-Jans-Molenbeek
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Sint-Jans-Molenbeek
Gemeente
resultaten
Naar Resultaten Afdrukken
CDH  
 2014/06/06 13:49:23
Stand stemopneming:
         
  1 MILQUET Joëlle 3.885            
  2 CEREXHE Benoit 777            
  3 DE GROOTE Julie 418            
  4 EL KHANNOUSS Ahmed 1.173            
  5 MAMPAKA MANKAMBA Bertin 779            
  6 VANDEVIVERE Claire 747            
  7 DU BUS André 231            
  8 VAN ZEELAND Catherine 165            
  9 FASSI-FIHRI Hamza 346            
  10 OZDEMIR Mahinur 491            
  11 KOMPANY Pierre 1.004            
  12 KOCH Muriel 138            
  13 NYANGA-LUMBALA Mie-Jeanne 388            
  14 MOUSSAOUI Fatima 295            
  15 ERGEN Yusuf 356            
  16 ROBA-RABIER Catherine 105            
  17 DE BEUKELAER Christophe 96            
  18 EL IKDIMI Fatiha 184            
  19 JASSIN RAMDANI Eric 120            
  20 DE SAEGER Chantal 342            
  21 GHALLADA El Houssien 138            
  22 OLDENHOVE Geneviève 127            
  23 LAARISSI Mounir 497            
  24 RAZZOUK Souad 268            
  25 DE KERCHOVE Hadrien 67            
  26 EL HAMROUNI Mohamed 221            
  27 NGUYEN Dang Vy 97            
  28 VALCKE Gaëlle 102            
  29 SAG Seydi 116            
  30 NYSSENS Marie 112            
  31 HAOUARI Abdelkarim 326            
  32 BOUSELMATI Mariem 262            
  33 LIMAN Orhan 134            
  34 BOSLY-VANHALEWYN Ghislaine 60            
  35 CHIBANI Said 168            
  36 MOTTET Kathy 77            
  37 HAQ Amin 210            
  38 STROOMER Coraline 85            
  39 HARANGOZO Lorenzo 68            
  40 GARTI Fathia 102            
  41 HAYOIS Quentin 52            
  42 HANNAOUI Selloi 115            
  43 PARMENTIER Nadine 79            
  44 ZHANA Elona 111            
  45 DE FOTSO TCH. Nicolas 162            
  46 DELVAUX Anne 183            
  47 VOGLET Claude 85            
  48 DROUART-VANWELDE Marie-France 65            
  49 MELLOULI Abed 92            
  50 CHAPELLE Gaëlle 75            
  51 BAH Ismaël 139            
  52 PASCUAL VICIOSO Ana 110            
  53 EVRARD Sophie 114            
  54 KHEDDOUMI Mohamed 114            
  55 DE DREE Martin 247            
  56 GORDILLO URIBE Rosa 59            
  57 JUNG Oliver 72            
  58 BRUGGEMAN-VAN NAEMEN Catherine 60            
  59 AHROUCH Samir 96            
  60 DEGRYSE Catherine 87            
  61 DRADIN Olivier 63            
  62 CNAPELINCKX Sandrine 61            
  63 TSATSAKIS Costa 120            
  64 MUSAU-KAFUKA Gertrude 153            
  65 JOURQUIN Hervé 65            
  66 BENKADDOUR Hafida 147            
  67 RANCEWICZ Karol 65            
  68 DELAPIERRE Jacqueline 75            
  69 MURADYAN Serob 236            
  70 HUBLET Daniel 90            
  71 MIGISHA Pierre 354            
  72 DE KEYSER Damien 87            
 
         
  1 DOYEN Hervé 944            
  2 LEFRANCQ Véronique 189            
  3 HACKEN Laurent 75            
  4 ERKAN Ibrahim 264            
  5 DEFOURNY Marie-Adélaïde 81            
  6 KITANTOU Jean-Yves 220            
  7 NSIKUNGU AKHIET Mauricette 210            
  8 ARBAI Mohamed 177            
  9 MAEKELBERGH Estelle 73            
  10 OUIRINI El Hassan 110            
  11 SUSSMILCH Jennifer 53            
  12 EL ABBOUTI Youssef 214            
  13 GERMYS Laetitia 81            
  14 PELLEGRINI Veronica 82            
  15 LOLINGA Ayika 146            
  16 GRIMBERGHS Denis 161            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie