Federale portalsite
Cliquez ici pour avoir le site en Français Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
25 mei 2014
  Hulp nodig? Terug naar de startpagina  
  Help Home  
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2009
 
  Europees Parlement
Kamer
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Kamer  
Waals Parlement  
Vlaams Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2014 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Brussel
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Brussel
Gemeente
resultaten
Naar Resultaten Afdrukken
FDF  
 2014/06/06 13:49:19
Stand stemopneming:
         
  1 GOSUIN Didier 1.665            
  2 PERSOONS Caroline 291            
  3 CLERFAYT Bernard 550            
  4 MAISON Joëlle 171            
  5 COLSON Michel 127            
  6 JODOGNE Cécile 179            
  7 DE BOCK Emmanuel 121            
  8 MANDAILA Gisèle 137            
  9 BOTT Eric 106            
  10 FRAITEUR Béatrice 122            
  11 KOSE Sait 72            
  12 DEPRE Danielle 62            
  13 HAMZA Mahdi 67            
  14 VERLINDEN Dominique 58            
  15 COLLARD Bruno 50            
  16 KAPLAN Firyan 45            
  17 WILMET-DELBART Anne-Rosine 63            
  18 DEFOSSET Eloïse 66            
  19 RASE Grégory 40            
  20 STASSEN Nicolas 46            
  21 SPAAK-JEANMART Anne 67            
  22 MENDOLA Carlo 29            
  23 DE MOT Jérôme 67            
  24 DE PATOUL Serge 108            
  25 BEN SALAH Rachid 53            
  26 COLLIGNON Pierre-Raphaël 43            
  27 BOSSCHAERT DE BOUWEL Caroline 39            
  28 KAYOMO Olivier 78            
  29 DEMIRI Burim 128            
  30 DEVILLE Quentin 52            
  31 PAQUES Nadine 50            
  32 HELIN Martine 49            
  33 JACOB Christian 34            
  34 DHEM Annick 34            
  35 FONSNY Inès 51            
  36 CORNU Sabrina 44            
  37 VAN MELKEBEKE Viviane 32            
  38 VENIER Ingrid 37            
  39 VAN KERK Philippe 28            
  40 NEUVILLE Cédric 31            
  41 DE BONDT Chantal 47            
  42 HEIRBAUT Francis 145            
  43 SIMON Geneviève 38            
  44 BOLAND Brice 106            
  45 LORENZINO Debora 38            
  46 DE VALKENEER Delphine 61            
  47 D'URSEL-DE LOBKOWICZ Barbara 68            
  48 KEEPEN Alan 20            
  49 DE LEENER Laure 35            
  50 OPPITZ Fabrice 33            
  51 RIGAUX Isabelle 89            
  52 ROCHET Thomas 22            
  53 LENOIR Carinne 37            
  54 VINCK-VERMEIRE Caroline 33            
  55 MARGAUX Odile 37            
  56 MOURAUX Benoît 28            
  57 TATEPO NGUIMDIO Marie-Thérèse 23            
  58 ANDRIES Jeannine 27            
  59 MOUHSSIN Hassan 16            
  60 ROOS Alexandra 41            
  61 DEMARET Maxime 27            
  62 MORISSET Anne 35            
  63 MYAUX Georges 47            
  64 BOUJEMAOUI Houria 36            
  65 REBGUI Mostafa 11            
  66 DIEPENDAEL Béatrice 47            
  67 KURAOGLU Suat 13            
  68 KWIAT-WINERLAK Fabienne 62            
  69 DESPREZ Philippe 44            
  70 HARMEL Dominique 116            
  71 MAINGAIN Fabian 348            
  72 PAYFA Martine 141            
 
         
  1 SIDIBE Fatoumata 86            
  2 LOEWENSTEIN Marc 63            
  3 VOSSAERT Michaël 106            
  4 FRESON Pascal 39            
  5 MELARD Aurélie 68            
  6 BUYENS Dominique 34            
  7 GOBERT Isabelle 48            
  8 DETROY Catherine 40            
  9 DONNEZ Xavier 26            
  10 NOCENT Christophe 24            
  11 VAN BOGAERT Arnaud 25            
  12 NZUZI MUNAGANI Valérie 47            
  13 MERGAM Eric 55            
  14 CHARUE Françoise 37            
  15 BLAU-TURNER Georges 15            
  16 VANDERZIPPE Myriam 51            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie